EUS CAS
Minas Barakaldo BHI
Instituto de Minas Barakaldo
Logo Gobierno Vasco
Hemen zaude: Hasiera / 2019-2020 Ikasturtea / Bisita Orduak

2019-2020 Ikasturtea

Bisita Orduak


AINHOA NATALIA  LANDABURU  Osteguna 2. saioa (9:10-10:05)
AITOR  PILDAIN ELORRIETA Ostirala  3.saioa (10:05-11:00)
AITOR ORTEGA    2. saioa (9:10-10:05)
ALAIA MURUETA ITURRIOZ Asteazkena
ALBERTO MUÑOZ EGÜES  
ALBERTO ZURUTUZA Osteguna 5. saioan (12:25-13:20)
ALEX  DE NORIEGA RUIZ Osteguna  4. saioa (11:30-12:25)
ALEX  MARTÍNEZ SANTOS Osteguna  4. saioan (11:30-12:25)
ANA MÁDOZ Asteazkena  2. saioa (9:10-10:05)
ANDERE ELENE OLASO MENDIBIL Osteguna  5. saioa (12:25-13:20)
ARANTZA  GOMEZ CRESPO Osteguna 2.saioa (09:10- 10:05)
BEGOÑA MOLINOS Osteguna 4.saioa (11:30-12:25)
BEGOÑA RÁBADE Astelehena 3.saioa (10:05-11:00)
BLANCA LÓPEZ Asteazkena 10.05-11.00
BLANCA VALIÑO GARCIA Asteazkena 4. saioan
CLARA MARDONES Asteartea 13:20-14:15
EDERNE  LARRINAGA ERAUSQUIN Osteguna 11.30 - 12.25
EIDER PEDROSA Asteartea 3.saioa (10:05-11:00)
ELENA LEKUBARRI Astelehena 2.saioan
ELENA NECHES ARRIETA Asteartea 10:05-11:00
ESTIBALIZ  ALDAITURRIAGA AJONA Asteazkena 3.saioan (10:05-11:00)
GARAZI PASCUAL Asteazkena 12:25-13:20
GURUZNE ARREGI Osteguna 12:25-13:20
IDOIA HERBÁS  
IGNACIO  BENGOECHEA JAYO Asteartea 4. saioa (11:30-12:25)
ILLAN  GORROTXATEGI GONZALEZ Asteazkena 5. saioa (12:25-13.20)
IMANOL BLANCO  
INMACULADA SANTOS Astelehena 5.saioa (12.25-13.20)
IÑAKI MARTÍNEZ Asteazkena 12:25 - 13:20
IÑIGO LAMATA IBAÑEZ Osteguna 10:05 - 11:00
IRANTZU PILDAIN Osteguna 10:05 - 11:00
IRATXE  GEZURAGA BILBAO Asteartea 10-10:05
MARIA MARTIN VICENTE Osteguna 11.30-12.25
JONE MARTÍNEZ Astelehena 12:25 - 13:20
JOSE MANUEL ARKAIA RODRÍGUEZ Osteguna   9.10- 10.05
JUAN IGNACIO GOIKOA Asteartean 12:25 - 13:20
KAREN CRISTINA BERNAL Osteguna 5. saioa 12:25-13:20
LOURDES  BILBAO CASTILLO Asteazkena 11:30 - 12:25
LUIS Mª ORTEGA Osteguna 5.saioan (12:25-13:20)
MAITE SANTAMARÍA Asteazkena 4. saioan
MARIA BELEN  MAIDAGAN Ostirala 10:05-11:00
MARIA CARMEN  OCIO LAMAS Ostirala 5. saioan (12:25-13:20)
MARÍA DEL CARMEN DIEGUEZ Asteazkena 12:25-13:20
MARIA DEL CARMEN  GOMEZ Astelehena 10:05 - 11:00
MARIAN SEOANE Osteguna 09:10 - 10:05
MIREN  OTZERINJAUREGI URIARTE  
MIRIAM REGUILÓN Astelehena 12.25 - 13.20
MONTSERRAT  GARCIA VILAR Asteazkena 10.05-11:00
NAGORE BORDA Osteguna 12:25 - 13:20
NAIARA  ARRIZABALAGA BILBAO Ostirala 12:25 - 13:20
NAIARA CABEZAS GÓMEZ  
NEREA PUENTE UNZUETA Ostirala 12:25-13:20
PABLO  BILBAO OLABARRIETA Ostirala 11:30 - 12:25
PATRICIA AHEDO SANTISTEBAN Astelehena 09:10 - 10:05
RAMON  ISASI BALANZATEGI Ostiralean 2.saioan 9:10-10:05
SUSANA  GUTIERREZ IBAÑEZ Ostiralea 3. saioan
SUSANA LEONARDO DE DIEGO  
TOMAS  MERINO ALVAREZ Astelehena 11.30-12.25
TXEMA ALONSO Osteguna 10:05 - 11:00
VICTORIA  LARRUZEA UGARTE Asteartea 12:25 - 13:20
XABIER  TUEROS OLABARRIETA  
YOLANDA GAGO Astelehena 12:25-13:20
     

 

 

Unibertsitateaz kanpoko ikasleak eskolatzeko ikasketa-beka eta -laguntzetarako 2019-2020 ikasturteko deialdia. Epea: Irailaren 30-etik urriaren 29-ra.

Hauspoa proiektua urriaren 7an abiatuko da..

Multimedia Gunea Egutegia
Menua Proiektuak


Kontaktuan jartzeko formularioa

Sar ezazuz zure datuak eta laster jarriko gara zurekin kontaktuan

*Faltan campos por rellenar.

Formularioa bidali

Legal oharra